Bizi Arayın + 90 224 443 00 96
E-Mail Gönderin info@schmelz.com.tr

HERMETİK

Anasayfa / Üretim

HERMETİK


Hastanelerde ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinde kullanılan antibakteriyel hijyenik oda kapılarıdır. Hijyenik bir mekan ve etkili bir izolasyon gerekenyerlerde kullanılan hermetik kapıların en önemli özelliklerinden biri de ameliyathane gibi özel iklimlendirme yapılmış odalardaki koşulların korunmasını sağlamaktadır.


Son Derece Sessiz / Extremely Quiet
Titreşim önleyici contaları sayesinde bütün versiyonlar son derece sessizdir, dolayısıyla konfor ve sessizlik gerektiren or tamlarda kullanılmaya çok uygundur

Maksimum Hijyen / Maximum Hygiene
Yuvarlatılmış alüminyum gövde ve vidaları görünmeyen çerçeve toz birikimini önler, temizlik kolaylığı sağlar. Otomatik kapılar elle temas edilmesine gerek kalmadan hem hastaların hem de hekimlerin hijyen ve güvenlik gereksinimlerini karşılayacak kapasitede olmalıdır.

Yana Kayar Üretim Kapılar


Maksimum Güvenlik / Maximum Security
Otomasyon sistemine kanat hattı üzerindeki nesne ve insanları algılayan “görünmez” sensörler entegre edilebilmektedir. Kanadın kişi veya nesnelere kazara çarpmasını da önleyerek sadece geçiş hattında değil, kanatların hareketinde de tam bir güvenlik sağlarlar. Sensörler özellikle geleneksel fotoseller tarafından algılanmayabilecek sedye ve tekerlekli sandalye geçişlerinde büyük önem taşır.

Maksimum Kapasite / Maximum Capacity
X ışınlarına karşı kurşun eklerle korunan ağır kapı kanatlarının kullanıldığı radyoloji sektörünün ihtiyaçları Kurşunlu Kanat versiyonuyla mükemmel şekilde karşılanmaktadır.

Yüzey Çeşitliliği / Surface Diversity
Otomatik Schmelz Hermetic kapı girişleri tüm RAL renkleri, eloksallı kaplamalar ve Abet/Print renk gamında HPL laminant kaplamalarla tedarik edilir. Ayrıca Schmelz Hermetic, scotch brite yüzeyli AISI 304 inox çerçeveler ve kanatlarla imal edilebilir.

- Tek Kanat genişliği minimum 700 mm (700mmx1 kanat) maximum 2000 mm (2000mmx1 kanat) olabilir.
- Yüksek torklu milyonlarca kez açmaya uygun motor bulunmaktadır.
- Kanatların sıkışmasına karşı motorların otomatik olarak geri çalıştırma özelliği vardır.
- Güç-pozisyon ve Ivme ölçme sayacı ile micro işlemci kapı kanat ağırlığı ayarını yapabilir.
- Her kapıda bir adet emniyet fotoseli standart olarak bulunmaktadır.
- Mikro işlemci üzerinde bulunan digital gösterge ve butonlarla parametre ayarı kolaylıkla yapılabilir.
- Mikro işlemciye bağlı digital kontrol panelinin üzerinde bulunan digital gösterge ile arıza kodları görülebilir ve kolay servis imkanı sağlar.
- Mekanizma Yüksekliği 280, Derinliğ 180 mm.