Bizi Arayın + 90 224 443 00 96
E-Mail Gönderin info@schmelz.com.tr

KURUMSAL

Anasayfa / Kurumsal

SCHMELZ Hakkında;

ZENKE Automatic Door Systems olarak firmamız müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini sac metal şekillendirme kalıpları, sac baskı, montaj ürünleri ve asansör kapıları konusunda lider üretici olmaya adamış dinamik bir firmadır. Modern tesislerimizde üretimin, etkinliğin ve kalitenin maksimize edilmesi için en son metal fabrikasyon ekipmanları kullanılmaktadır.

Ana sanayi firmaları ile işbirliği içerisinde çalışarak oldukça rekabetçi, hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine sağlam güvenilir bir yer edinmiştir. 15 yılı aşan bir süredir ana otomotiv ve asansör sanayi fabrikaları için kalıp tasarım ve sac işleme mühendisliğini yürüten firmamız, basit parçalardan komplike montajlara kadar sac metal ve katma değerli montaj konusunda Bursa Hasanağa Sanayi Bölgesinde yer alan 6.500 m2 fabrikası ile tek adımlık çözümler sunmaktadır. Firmamızın gücü, 15 yıllık başarılı parça ve süreç gelişiminde saklıdır. Bu unsur, müşterilerimizin global piyasada rekabet etmesine yardımcı olmaktadır.

Müşteri odaklı organizasyonel yapıyı desteklemekteyiz. Çalışma ortamından ödün vermeden, çalışanları, tedarikçileri ve toplum için kurumsal vatandaşlığın en yüksek etik standartları ile kararlı büyüme içerisinde sorumluluğunu bilmektedir.

ZİRVEYE OLAN YOLCULUĞUNUZDA SİZİNLEYİZ...